Šis pasākums katru gadu notiek citās telpās. Šogad pasākumu uzņem Rakstniecības un Mūzikas Muzejs Pils laukumā 3. Vairāk par muzeju lasi: http://www.rmm.lv/

Pasākumu rīko Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrība: http://www.lffb.lv/

***Informācija par saturu ir darba stadijā un tiks papildināta.***


LatCon 2013 : POSTAPOKALIPSE
------11.05.2013.-------
10.00 - Atklāšana
10.20 - Fantāzijas un Fantastikas gada balvas un Ijona Klusā balvas pasniegšanas ceremonija

**Telpa ar projektoru**

11.00 - Vita Sudmale "Postapokalipse"
12.00 - Anna Gintere "Apokalipse no kosmosa dzīlēm"
13.00 - Arets Paeglis "Ceļi uz nemirstību fantastikā un zinātnē"
14.00 - Endija Bērziņa "Postapokalipse filmās (iedvesmas avoti The Warlord Cometh spēlei)"
15.00 - Aigars Reinis "Sīkbūtņu izsauktā apokalipse - cik tas ir reāli?"
16.00 - Oskars Zonne "Strugacku daiļrade padomju cenzūras apstākļos"
17.00 - Kristaps Resnais "DaTorspēles un Nekas. Heidegers, Fromms un PragmaTisms"

**Telpa bez projektora**

11.00 - Ilmārs Bite "Bābeles Tornis Divi"
12.00 - Gunta Deģe "Pasaules gali Eiropas tautu mitoloģijā"
13.00 - Ar saviem lasītājiem tiekas Laura Dreiže
14.00 - Ar saviem lasītājiem tiekas Didzis Sedlinieks
15.00 - Ieva Melgalve „Postapokalipse literatūrā”
16.00 - [tiks paziņots]
17.00 - Lauma Klintsone un Gints Halcejs vada radošo spēli "Apokalipses pārdzīvošana"

Visas dienas garumā notiek Gunta Veiskata vadītā kabineta spēle; abas dienas gaitenī apskatāma fotogrāfa Artura Žaimunda miniizstāde

-----12.05.2013.------
**Telpa ar projektoru**
10.00 - [tiks paziņots]
11.00 - Kristaps Resnais, Džeina Adele Ungure "Dēmoni Šausmu filmās"
12.00 - Par savu topošo filmu stāstīs Ilze Liliāna Millere (Muižzemniece)
13.00 - [tiks paziņots]

**Telpa bez projektora**

10.00 - Kristaps Resnais "Filosofiskās Pārdomas Nr.NeaTceros"
11.00 - Ar saviem lasītājiem tiekas Laura Vilka
12.00 - Māris Skurba "Civilizāciju katastrofas"
13.00 - Ar saviem lasītājiem tiekas Ilze Liliāna Millere (Muižzemniece)

14.00 Pasākuma noslēgums